jakie auto wybrac?, Auto & Moto
Platine.pl Forum Auto & Moto jakie auto wybrac?
FORUM Auto & Moto

jakie auto wybrac?

• 23.07, 11:35:29

~Wioletta77

kasa mniej ważna, bo mąż płaci:) Bezpieczne, duże, eleganckie, nie tracące na wartości bo za kilka lat będzie raczej do sprzedaży, z dobrym serwisem (pewnym i sprawdzonym) dla mnie i trójki dzieci. Polecicie coś?
  • 1.08, 22:54:22

~Marcin7979

mh...mercedes? raczej pasuje do wymagan;)
  • ja już po latach nie mam takich wymagań :P samochód ma się mieścić w budżecie i jeździć :) a mój prywatny luksus to ładny zapach, koniecznie zielone jabłko http://k2.com.pl/produkty/k2-vento-zielone-jablko-8-ml?utm_source=b2cms&utm_medium=wu
  • 6.09, 14:11:30

~Huczywilk

Jak nie tracące na wartości, z dobrym serwisem i dla całej rodzinki to ja bym wybrał jedank Mercedesa moja droga ;)
  • 10.09, 19:51:49

PaulaMam

ja jeżdzę mercedesem smartem.. wcale nie jest tak małe jak sie wszystkim wydaje. ale to ja mam gdzie zaparkowac na mordorze a nie inni z jakimiś kompleksami ...:D
  • 21.09, 00:49:59

~robertossssso

w ogole mercedes bedzie dobrym pomyslem, nie traci na wartosci tak jak inne auta a komfort, wygoda, bezpieczenstwo - na najwyzszym poziomie
  • ~Marcin7979 napisał(a):
    mh...mercedes? raczej pasuje do wymagan;)

zalezy jaki. dla trojki dzieci smart odpada, klasa A, albo wyzej.. ja jezdze mercedesem bo jest bezpieczny, bezawaryjny, te nowe wyposażone są naprawde we wszystko wlacznie z telefonem po pomoc.. ja sie w nim czuje super bezpiecznie
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu qxzuf