leasing czy kredyt?, Auto & Moto
Platine.pl Forum Auto & Moto leasing czy kredyt?
FORUM Auto & Moto

leasing czy kredyt?

• 25.01, 22:46:04

PaulaMam

Nie bardzo się znam na tym, ofert dużo wszędzie.. możecie coś podpowiedzieć? chciałabym nowy z salonu, żeby posłużył zarówno w firmie jak i mnie w dowożeniu dzieciaków.. no i kasa też się liczy, wiadomo
  • 8.03, 14:12:24

~.karolek1.1

Ogólnie mogę Ci polecić mercedesa. Mój brat zakupił sobie w leasingu. Wszyscy uważają, że jest ot samochód za niewiadomo jakie pieniądze, a on zakupił sobie w leasingu za jakieś chyba niecałe 900 zl i mówimy o kl A, natomiast jest o niebo wygodniejsza i bardziej komfortowa niż auta typu pegeot, opel, citroen itd.
  • 17.03, 08:31:13

PaulaMam

Cóż, liczyłam na więcej podpowiedzi:)) dzięki karolek za opinię. A jak teraz jest z tymi mercedesami? Parę lat temu słyszałam, że trochę podupadły na jakości, czy coś się zmieniło w tej kwestii?
  • 10.06, 21:47:24

~Mariusz 85

Zgadzam się z Karolek. Leasing i to mercedesa kosztuje mniej niz tysiaka. Jak wyjeżdzasz z salonu to mercedes traci najmniej na wartości. I cżekam na potwierdzenie: niezawodność to nie to co 10 lat temu. Teraz Mercedes jest po prostu bezawaryjny.
    Polecam.
  • 3.07, 20:35:20

PaulaMam

Podbijam wątek, w dalszym ciągu nie podjęłam decyzji.. może jeszcze ktoś mógłby się podzielić radą?
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu uEs5i