Odświeżony Dodge Charger 2011MY, Auto & Moto
Platine.pl Forum Auto & Moto Odświeżony Dodge Charger 2011MY
FORUM Auto & Moto

Odświeżony Dodge Charger 2011MY

• Samochody amerykańskie nie są teraz w modzie. Nawet w USA są problemy z ich sprzedażą. Wydaje się, że tamtejsze koncerny motoryzacyjne nie bardzo wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Ten Dodge nie wydaje mi się być właściwym lekarstwem.
  • 5.11.10, 10:00:56

liczyrzepa

Ale żaden "europejczyk" nie dorównuje im rozmachem. Zawsze podobał mi się ten amerykański styl, gdzie nie oszczędza się na paliwie czy przestrzeni. Takie auta dają dużo więcej frajdy niż europejskie czy japońskie "odkurzacze".
  • 10.11.10, 08:50:41

luckyluke77

Tylko że ten amerykański rozmach okupiony jest dużym spalaniem więc dla większości ludzi jest niepraktyczny.
  • Ja tam lubię amerykański styl, amerykańską moc, amerykański luz. Jankesi są debest! ;)
  • Widać, że nie wszyscy wiedzą, że Dodge Charger to prawdziwa legenda, swymi początkami sięgająca 1966 roku.
  • liczyrzepa napisał(a):
    Ale żaden "europejczyk" nie dorównuje im rozmachem. Zawsze podobał mi się ten amerykański styl, gdzie nie oszczędza się na paliwie czy przestrzeni. Takie auta dają dużo więcej frajdy niż europejskie czy japońskie "odkurzacze".

Niestety z kolei amerykance zupelnie nie zwracaja uwagi na wykończenie i projekt wnętrza co w europie jest nie do pomyslenia. Widać wyraźnie, ze od kiedy Fiat przejął część GM kokpity Dodga czy Chryslera znacznie sie poprawiły.
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu QQrhd