Wgniecenia dwa na dachu, Auto & Moto
Platine.pl Forum Auto & Moto Wgniecenia dwa na dachu
FORUM Auto & Moto

Wgniecenia dwa na dachu

• Hej wszystkim. Macie może jakieś dobre doświadczenia z warszawskimi blacharzami, którzy potrafiliby usunąć wgniecenie na dachu metodami bezinwazyjnymi?
  • Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wszystkie wgniotki da się usunąć bezinwazyjnie? Jeżeli lakier pękł, ukruszył się to po ptakach. Nic nie zdziałasz i tak trzeba będzie szpachlować i lakierować. Ale jeśli lakier jest cały, to spróbuj w serwisie Puller - oni się tym zajmują. Tel: (22) 675 11 08, www.puller.com.pl
  • Tak, to są skuteczne metody. Zresztą bardzo wygodne, bo takie beziwazyjne wyciąganie wgniotki jest szybsze i nie powoduje utraty wartości auta, w przypadku gdybyśmy chceli je sprzedać.
  • 14.07.13, 00:30:04

~Admirał88

Taką naprawę można wykonać także w Ełku. Jest tu serwis, który oprócz tradycyjnego naprawiania samochodów po wypadku, specjalizuje się także w wyciąganiu wgnieceń metodami bezinwazyjnymi. Na ich stronie internetowej http://www.sztukalakierowania.pl jest więcej informacji i szczegółow.
  • Taka bezinwazyjna metoda to teraz jest bardzo popularna. Po gradobiciu to wszyscy moi znajomi tylko w taki sposób usuwali usterki. Oczywiście nie sami tylko w serwisie.
  • ~Rober34 napisał(a):
    Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wszystkie wgniotki da się usunąć bezinwazyjnie? Jeżeli lakier pękł, ukruszył się to po ptakach. Nic nie zdziałasz i tak trzeba będzie szpachlować i lakierować. Ale jeśli lakier jest cały, to spróbuj w serwisie Puller - oni się tym zajmują. Tel: (22) 675 11 08, www.puller.com.pl

Potwierdzam. Ekipa z tej firmy wyciągała wgniotki z mojego Audi po gradobiciu. Efekt super.
  • A odszkodowanie jakieś dostałeś? Lepiej przedzwoń do Benefactora i oni ci pomogą. Naprawdę potrafią zdziałać cuda w takich przypadkach.
  • 5.07, 10:43:22

~goralka_halka

Szkoda, że szukasz w Warszawie, bo w ciemno wysłałabym Cię do Pietrzyckiego w Gorlicach.
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu xrfpd