Polacy kupują luksusowe auta, Finanse & Nieruchomości
Platine.pl Forum Finanse & Nieruchomości Polacy kupują luksusowe auta
FORUM Finanse & Nieruchomości

Polacy kupują luksusowe auta

• fajnie tylko co przeciętny Polak za swa pensje może kupić auto za 10 000 - 20 000 zł ? takie auta kupują ci którzy maja nadmiar gotówki. życzę każdemu żeby miał takie dylematy .
  • 13.02.14, 11:22:54

~Dealer_samochodów

Panowie z Samaru, gdzie wśród Bentleyow i Ferrari zaliczone są Mercedesy CL,SL AMG, SLS, S, GL, CLS AMG, BMW 7, BMW M, AUDI R8, Porsche GT3,Turbo ? To propozycje cenowo nie odbiegające od niszowych supermarek ? A spodziewam się że to drugie tyle w liczbach. Niestaranie przygotowywane artykuły to nie powód do dumy, więc trzymajcie je we własnych szufladach.
  • Widzę Bentleye jeżdżące w korkach w Warszawie. Jaki to sens, stłuczki tutaj są na porządku dziennym.
  • 30.09.16, 14:09:08

~_karol_01

Fajne auto..., tylko trzeba o takie auto dbać, ja do swojego auta używam total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html i jestem bardzo zadowolony, dobry sklep i korzystane ceny. Fachowa obsługa
  • 5.07, 11:34:12

~goralka_halka

Mnie tam nie stać na takie auto :D Mam swojego starego opla, za to dbam o niego jak o luksusowy wóz i korzystam z najlepszego autoserwisu u Pietrzyckiego.
  • 3.08, 08:41:50

~pan_luksus

a ja mam luksusowy zapach http://k2.com.pl/produkty/k2-creo-brown-ocean?utm_source=b2cms&utm_medium=wu i jak sobie jadę to czuję ocean. Luksus? Luksus!
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu Y3L8m