salon kosmetyczny, Finanse & Nieruchomości
FORUM Finanse & Nieruchomości

salon kosmetyczny

• Jaki jest koszt prowadzenia salonu kosmetycznego? Ja dopiero zaczynam, wprowadziłam też taki system ERP https://mwizyta.pl/portal2/#jak-to-dziala żeby łatwiej było mi zarządzać firmą, ale tak mniej więcej jestem ciekawa jak to wygląda w innych salonach, jeśli chodzi o finanse
  • zależy od wielkości takiego salonu, musisz mniej więcej oszacować ile będziesz miała klientek, zależy jakie masz ceny i jakie pakiety i tak dalej. Taki system na pewno też pomoże ci w zarządzaniu zasobami więc na pewno jeśli zaczynasz będziesz zadowolona
  • 16.08, 16:02:22

~WeronikaLik

fajny system muszę przyznać, chyba niestety nie wiele firm taki posiada a szkoda
  • ~alac napisał(a):
    zależy od wielkości takiego salonu, musisz mniej więcej oszacować ile będziesz miała klientek, zależy jakie masz ceny i jakie pakiety i tak dalej. Taki system na pewno też pomoże ci w zarządzaniu zasobami więc na pewno jeśli zaczynasz będziesz zadowolona

no dlatego właśnie chcę wprowadzić, na początek podobno bardzo dobra rzecz, pomaga w zarządzaniu a wcale nie jest to drogie
  • 17.10, 17:42:07

~BeataWilicz

Mam u siebie, w sumie wszystko jest tak jak na stronie, dla mnie system na szóstkę. Działa sprawnie no i nie ma stałych opłat. Tutaj nie ma co się długo zastanawiać, bo nawet jakby coś to nie mamy długookresowej umowy więc nic nas ne trzyma.
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu hTXBe