spa?, Sport & Podróże
FORUM Sport & Podróże
  • zastanawiam sie nad wyjazdem do spa. Przynaję się bez bicia, nigdy nie byłam i nie bardzo wiem co i jak. Gdzie najlepiej? jakieś day spa w mieście czy lepiej wyjechać?
  • 11.12.14, 09:26:17

~berniczka

ja najlepiej wspominam wyjazd do spa nad wodospadem. W jagniątkowie. Cudowne miejsce, okolica piękna. A zabiegi... chętnie bym tam wróciła
  • 26.08.15, 15:28:45

~oleńkaa

zdecydowanie jedz do grand lubicza w ustce. Jestem pewna ze drugiego takiego w Polsce nie ma. Wspaniałe zabiegi, zwłaszcza zakochałam się w ich kąpielach i masażach. Najchętniej jeździłabym tam, jak tylko mam jakiś wolny weekend. Zrsztą przeglądnij sobie sama ich oferte http://www.grandlubicz.pl/zabiegi_spa ;)
  • 3.09.15, 13:38:48

~michalinka88

Ja tam zaproponuję Talarię w Trojanowie. Cudowne miejsce. Jeżdżę sporo po takich ośrodkach i muszę przyznać, że to jedno z najlepszych, o ile nie najlepsze SPA w jakim byłam. Maja bardzo dobrych ludzi zatrudnionych, wiec wszystkie zabiegi byly robione swietnie
  • 13.10.15, 13:50:50

~PolazOpola

Chodzę do day spa i czuję się tak wypieszczona tam , że nie potrzebne mi są wyjazdy. Arkadia to takie SPA w Opolu, że choć jest w centrum to ja się tam tak czuję jakbym faktycznie wyjechała do spokojnego miejsca daleko od miasta. Jest cudownie za każdym razem i zdrowo- szybka dawka szczęścia i wracam do obowiązków i dzięki temu sie nie rozleniwiam ;P
  • 7.01.16, 22:02:37

~mala_maja

ja uwielbiam Medical Spa Unitral w Mielnie, bardzo duzo zabiegow i innych atrakcji w ofercie. Zabiegi bardzo profesjonalnie wykonywane
  • 7.04.16, 10:38:22

~KingWing

~kubkowa napisał(a):
    zastanawiam sie nad wyjazdem do spa. Przynaję się bez bicia, nigdy nie byłam i nie bardzo wiem co i jak. Gdzie najlepiej? jakieś day spa w mieście czy lepiej wyjechać?

Nie musisz wiedzieć co i jak, bo jak dobre spa to oni będą wiedzieć co i jak :D
    Jedziesz i masz odpoczywać. Fajnie jak jadąc do spa pojedziesz w ciekawe miejsce. Dobrym typem jest wspomniane wyżej SPA Unitral ;)
  • 13.06.16, 21:47:06

~Michałowy

Ja byłem w Unitral rok temu. Nie znałem tego miejsca wcześniej. Jakoś przypadkiem trafiłem i przekonała mnie wakacyjna promocja. No i wykupiłem tydzień odpoczynku w spa, saunie i basenie. Relaks godny każdych pieniędzy
  • 31.07.16, 23:20:09

~ziajka66

Najlepsze spa w jakim byłam jest w grandzie w Ustce. Super standard, świetni masażyści, mnóstwo zabiegów do wyboru. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam i zabieram tam też swoje koleżanki. www.grandlubicz.pl - tam można sobei zobaczyć całą ofertę, a jest w czym wybierać :)
  • 2.08.16, 11:44:36

~beatka88

Super spa jest w pałacyku Łąkomin koło gorzowa wlkp. Ceny są naprawdę w porządku, nawet mój chłopak dał się namówić na zabiegi! :) No i oklica przepiękna, co jest dodatkowym atutem tego miejsca :)

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu RRLfc