Zwiedzanie kraju, Sport & Podróże
FORUM Sport & Podróże

Zwiedzanie kraju

 • 30.11.14, 13:52:48

  ~xyz.1985

  wybieram się na podróż krajoznawczą ;) nasze piękne państwo też trzeba poznać. Liczę na wasze propozycje gdzie co i za ile. Gdzie spać, co jeść, co koniecznie zobaczyć. Jakie miasta muszę uwzględnić w swoim planie?
 • 1.12.14, 09:02:26

  ~dareczka

  ja ostatnio byłam w krakowie i jeśli ktoś tam jeszcze nie był, to uważam że powinien jak najszybciej się wybrać ;) ja nocowałam w hotelu efekt express i byłam bardzo zadowolona :) i z lokalizacji i ze stosunku jakości do ceny. A kraków prze piiękny
 • 1.12.14, 14:18:11

  ~grzesia12

  Tarnów też jet bardzo ładny. Tu masz kameralny hotelik u Jana, w samym centrum, w ryneczku
 • Mi się podoba inicjatywa, która została zapoczątkowana przez kogoś tak, a mianowicie podróż autostopem, spanie pod gołym niebem. Nagłośnij całą akcję, niech wszyscy wiedzą, że planujesz taką podróż, a uwierz mi, że jedzenie, noclegi same się znajdą. Nasz kraj jest piękny, począwszy od gór, przez jeziora i morze - jest co zwiedzać, więc jak tylko masz okazję to korzystaj.
 • 23.09.15, 13:08:38

  ~ewunia1987

  Kraków super miasto ale jest wiele mniejszych miast, o których się nawet nie wie że są takie urokliwe i ładne. Prosty przykład byłam z mężem w Rzeszowie 4 dni w hotelu Ferdynand. Przed wyjazdem marudziłam do męża, że nie chcę tam jechać ale on się uparł i dobrze zrobił! Było przyjemnie i wreszcie odpoczęliśmy jak trzeba :)
 • 30.09.15, 20:03:43

  ~ankahanka

  a mnie chlopak ostatnio zabral do bukowiny tatrzanskiej. jak tam jest pieknie! do tego mozna poszalec w termach:P a jesli ktos szukalby noclegu w bukowinie to my mozemy polecic wille silene :)
 • 2.10.15, 12:17:40

  ~urbanowa

  a w stolicy byliście? jak ostatnio gadałam ze znajomymi to sie okazało, że połowa nie była w warszawie :P a wedlug mnie warto, bo to w koncu nasza stolica. dodatkowo polecam nocleg w hotelu Rialto na Wilczej bardzo elegancki, z klasycznym wnetrzem i miła obsługa. warszawa i rialto to dwa obowiązkowe miejca ;)
 • 7.10.15, 14:30:48

  ~PrzemySławek

  Sporo jest takich koniecznych do zobaczenia miast. Też planuje zobaczyć te najpiękniejsze miasta w Polsce tylko wolę zorganizowaną wycieczkę z Vip Service. Jednak przewodnik to jest dużo bardziej zorientowany, ma wiedzę i może zaskoczyć takim ciekawostkami, że będziesz je pamiętał całe życie. Byłem we Wrocławiu z vip service i było interesująco, zabawnie i niezapomnienie ;)
 • 13.01.16, 12:08:28

  ~maliczka

  obczajaj sobie noclegi na kuptravel, na pewno znajdziesz cos w dobrym standardzie i dobrej cenie w kazdym zakatku polski
 • Podkarpacie! Rzeszów, Sanok, Ustrzyki. Ja byłem tylko w jednym hotelu. Lubię luksusowe spanie i dlatego wybrałem hotel ferdynand. A do tego mają masę promocji

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu FWrGd