Co kupić żonie na rocznicę ślubu?, Sprzęt & Gadżety
Platine.pl Forum Sprzęt & Gadżety Co kupić żonie na rocznicę ślubu?
FORUM Sprzęt & Gadżety

Co kupić żonie na rocznicę ślubu?

• 29.12.14, 10:28:19

Krzysiek_912

Za dwa miesiące obchodzimy 7 rocznicę ślubu, czy zmywarka do naczyń i weekend w spa to dobry prezent? Jeśli chodzi o zmywarkę to jaką najlepiej kupić?
  • Myślę, że to bardzo dobry pomysł na prezent. Ja jako kobieta ucieszyłabym się bardzo gdybym od mojego męża dostała to co chcesz dać swojej żonie. Wiesz co zajrzyj sobie na stronę electro.pl tam kupiłam tanio swoją zmywarkę BOSCH i jestem zadowolona z tego zakupu. Nie psuje się, zmywa bardzo dobrze, tylko zwróć uwagę, żeby była w wysokiej klasie energooszczędnej. Życzę wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
  • 1.02.15, 19:14:54

Krzysiek_912

Dzięki Dorota za życzenia. Słabo finansowo stoję w tym roku, zmiana planów ;)Zamiast weekendu w spa pójdziemy do restauracji Mekong w Krakowie na kolację, zamówię wcześniej stolik, też będzie miło. Zmywarkę kupię taką jaką proponujesz skoro się nie psuje, odciąży ona żonę i mnie w codziennym zmywaniu.
  • Hmm moim zdaniem to Ty znasz swoją żonę i Ty powinieneś wiedzieć, co kupić jej na rocznicę ślubu. Ja postawiłabym na komplet jakiejś bielizny, który może się przydać, albo możesz po prostu zabrać ją do restauracji na jakąś kolację. Ty sam wiesz najlepiej co lubi. Albo jeszcze dobrym pomysłem będzie coś złotego, np. kolczyki, albo bransoletka, o ile w ogóle nosi.
  • 22.09.15, 15:49:30

~waldek84

my mieliśmy ostatnio trzecią rocznice- umówilismy się oboje ze nie bedzieszmy szlec z prezentami bo w padzierniku czkeja nas spore wydatki. Za to spędzilismy razem super dzien- zorganzowalismy wycieczke do Warszawy (a tam kilka fajnych atrakcji), a w drodze powrotnej odwiedzilismy wloska knajpe polecana przez znajomych- Casa della Pizza- w miejscowości Błonie. Spędziliśmy cudowny dzien a nie wydaliśmy fortuny, mysle ze tak świetowac tez mozna.
  • 23.09.15, 12:48:24

~Sylwek111

Skoro to jest prezent dla niej to nie kupuj jej czegoś z czego będziecie razem korzystać, chyba że to jest bardzo potrzebne. Ja swojej małżonce na urodziny kupiłem takie coś http://sensile.eu/gorsety/1280-gorset-fringilla-m.html ponieważ już od dawna mówiła o gorsecie, że chciała by mieć chociaż jeden. Ale wybór w tym sklepie masz duży, możesz jej kupić jakąś inna bieliznę, coś kobiecego :)
  • 2.10.15, 12:10:23

~toomaasz

zabierz ją gdzieś na weekend na pewno doceni to bardziej jak gdzies razem pojedziecie niż jakąś rzecz. odpowiednim miejscem bedzie np hotel Rialto w Warszawie, maja tam rózne oferty na wyjazdy weekendowe wiec spróbuj czegoś poszukac na ich stronie
  • 7.10.15, 14:25:02

~RafałodBeaty

Jasne, że dobry. Jedna rzecz jest użyteczna a druga dla przyjemności. Możesz jeszcze sprezentować żonie elegancką bieliznę, żeby miała pamiątkę taką w stylu rocznicy :) Widziałem na sensile.eu bardzo ładne koszule, gorsety i inne.
  • 13.10.15, 13:42:41

~AleAleAleksander

rocznica to niebyle jakie świeto. Gdybym kupił mojej żonie zmywarkę to by się na mnie obraziła. Niby ok ale to jednak prezent dla niej i co to miałoby oznaczać, że ma siedzieć przy garach? ;)Lepiej zabierz ją na weekend do ładne hotelu może do Rzeszowa do Ferdynanda. Z tego co pamiętam to jest hotel z sieci Best Western czyli bardzo porządnych, eleganckich hoteli ale za dobrą cenę. Pomyśl o czymś co ja wzruszy i ucieszy co będzie pamiętać latami ;)
  • 10.12.15, 13:06:25

~teodorczak

Zaproś żonkę do jakiejś dobrej restauracji. Jak tylko jesteś z Warszawy lub masz niedaleko to polecam Salto na wilczej. Na taką samą okazję zabrałem tam swoja i była zachwycona, tym bardziej że uwielbia kuchnie hiszpańską :)

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 2AYQd