Prezent na nowe mieszkanie, Sprzęt & Gadżety
Platine.pl Forum Sprzęt & Gadżety Prezent na nowe mieszkanie
FORUM Sprzęt & Gadżety

Prezent na nowe mieszkanie

• 29.12.14, 09:58:31

Wiktoria65

Jako chrzestna zostałam zaproszona na parapetówkę. Wiem, że młodzi nie mają sprzętów do kuchni. Proszę o radę czy dobrym prezentem coś z agd do kuchni? Spodobała mi sie na electro.pl sokowirówka i grill elektryczny. Jak myślicie dobry będzie taki prezent czy kupić coś innego?
  • pewnie, że mozesz kupic, jest to bardzo dobry prezent.
  • 12.02.15, 11:26:53

fran-plat

Takie sprzęty są fajne na prezent, młodzi zaczynają od najprostszych elementów wyposażenia, a takie dodatkowe rzeczy zazwyczaj odkładają na później, więc można ich wyręczyć i sprawić sporo radości
  • w nowym mieszkaniu na pewno przyda się komplet szklaneczek, kubków lub kieliszków. To zawsze się tuczę więc nowy zestaw jak znalazł
  • Czyli ma to być parapetówa? Więc ja proponuje po prostu kupić coś do mieszkania, to będzie najlepsze wyjście. Możesz kupić jakiś nowy dywan, albo chodnik, jakiegoś kwiatka, bądź obraz. Dodatkowo można również pomyśleć o jakiejś ładnej dekoracji, czy nawet zegar na ścianę. Pomysłów jest całe mnóstwo, trzeba się tylko zastanowić, co się komu przyda i czy będzie to pasowało.
  • Dywan chodnik czy obraz to rzeczy które raczej powinien kupić sobie właściciel mieszkania, no chyba ze znamy gust i wystrój. Ja bym poszła w coś praktycznego bardziej - sztućce, kieliszki....to się zawsze przyda no i raczej takie uniwersalne - DUKA jak coś ma świetne rzeczy do domu idealne na prezenty
  • ja mysle ze jakies male agd to dobry pomysl, przez dziobacz.pl mozna troche taniej kupic rozne sprzety
  • A jak nie grillują? Ja bym ogarnął bardziej blender. Wejdź na inbook.pl Znajdziesz i blender a do tego może jakaś książka kucharska?
  • 7.04, 11:16:03

~MImika7

A może właśnie jakiś zegarek fajny czy zegarki? Zobacz sobie na tej stronce: http://www.e-zegarki.pl/. Ja tam własnie zamawiam ostatnimi czasy sporo i jestem bardzo zadowolona :)
  • 28.04, 15:04:30

~oliki9

Mysle ze na nowe mieszkanie to takie praktyczne prezenty jak kołdra sprawdza sie super. ZObaczcie sobie te z dilani: https://dilani.pl/. Mają tam kołdry z puchem gęsim, także rewelacja :)

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu Yih9l