prezenty do domu, Sprzęt & Gadżety
FORUM Sprzęt & Gadżety

prezenty do domu

• 8.01.15, 13:01:04

~dareczka

witam. zastanawiam się jaki prezent najlepiej kupić komuś do domu. Parapetówka czy też inne okazje. Widziałam tu propozycje sprzętów, ale co innego? może zróbmy takei zestawienie jaki prezenty chętnie byście otrzymali :)
  • 9.01.15, 10:44:26

~marta1984.kr

może jakieś kwiaty? bo to uniwersalne i w każdym wnętrzu dobrze będzie wyglądać. Ja mam kompozycję stabilizowaną z rosebelle w minimalistycznym wnętrzu i wygląda cudownie. Bo dodaje trochę koloru i ciepła
  • 12.02.15, 11:29:38

fran-plat

Ja dostałem kilka rzeczy, które naprawdę się przydały - zegar na ścianę, kilka kwiatów doniczkowych, zestaw koszy do przechowywania różnych rzeczy, komplet kubków, pojemniki kuchenne... Jest dużo rzeczy, które przydadzą sie każdemu
  • Takim praktycznym prezentem do domu na pewno może być kołdra. Ja mam akurat z Dilani, oni maja świetne rzeczy naturalne
  • 9.06, 10:24:44

~Kinga.d

ja jakiś czas temu kupiłam blender z galerialucznik, zapytałam się znajomych co potrzebują to chcieli i miałam po problemie. ;)
  • 20.06, 20:34:40

~wiolla8

Ja masowo kupuję książki :D U mnie w domu mamy ich bardzo dużo, ale to dobrze, uwielbiam czytać :) I dlatego że zamawiam sporo, to kupuję na https://www.inbook.pl/, bo mają tam tanie ksiażki też tanią wysyłkę :D
  • 27.06, 07:58:35

~córeczka

Ja mojej mamie kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis taki i była bardzo zadowolona. fajnie bo był dostępny w aptece stacjonarnej, co mi ułatwiło sprawę.
  • 27.06, 09:41:10

~VONIA77

Fajnym upominkiem są gry dla domowników Kanciarki i planszówki idealne na każdą imprezę. http://konsoleigry.pl/47-planszowki-i-karcianki Świetnie integrują gości w domu.
  • 29.06, 00:08:59

~gosia254

Warto wybrać jakieś przydatne akcesoria do domu :) ja kupiłam swoim znajomym na homedome.pl stylowy stojak na wino i byli bardzo mile zaskoczeni :)
  • 5.07, 11:00:01

~goralka_halka

Jakieś ładne, gustowne dodatki, obrazy lub lustra. Niesamowity wybór ciekawych luster jest na InspiroDesign.pl. To są bardzo luksusowe rzeczy, wiadomo, ale na jakąś szczególną okazję mogłyby być idealne.

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu JJMfe