Jak zawiązać krawat?, Styl & Wellness
Platine.pl Forum Styl & Wellness Jak zawiązać krawat?
FORUM Styl & Wellness

Jak zawiązać krawat?

 • 4.04.13, 14:16:03

  ~januszek m.

  Zakładam watek, ponieważ wielu panów ma z tym spory problem. Przynajmniej na początku. Nauczenie się tego jak wiązać krawat wydaje mi się jednak niezbędne, dlatego może ktoś ma swój sposób na to, jak sobie z tym poradzić.
 • 4.04.13, 14:21:48

  ~luckilick

  Początkującym polecałbym prosty węzeł. Nie dość, ze jest odpowiedni na każdą okazję to jeszcze dobrze wygląda. Świetnie pasuje również do koszul z tymi koszulami, które mają przypinane kołnierzyki.

  Tu wizualna podpowiedź: http://www.aleksc.republika.pl/sklep/windsorski.gif
 • 4.04.13, 14:24:29

  ~luckilick

  sory, wkleiłem nie tego linka: tu prawidłowa podpowiedź: http://www.wiazaniekrawata.poradnik.edu.pl/wezel_prosty.jpg
 • 4.04.13, 14:27:09

  ~PanSamochodzik^

  Windsor tez nie jest taki trudny. Poza tym, znacznie lepie trzyma się nic ten prosty. A i znacznie lepiej wygląda w przypadku wąskich krawatów, a przecież to właśnie te są teraz znacznie bardziej popularne.
 • 4.04.13, 14:28:50

  ~dobry mąż

  Mój sposób jest chyba najprostszy - zwyczajnie proszę żonę, aby się tym zajęła :)
 • zgadzam się, takie plątaniny najlepiej zostawić kobietom, w końcu skoro zawsze na wszystkim znają się najlepiej powinny również wiedzieć jak zawiązać krawat.
 • 4.04.13, 14:33:07

  ~nocny marek

  muszę przyznać, że słyszałem o tym wszystkich węzłach, ale za żadne skarby nie jestem w stanie ich odróżnić. A co do "swojego sposobu" to owszem posiadam. Ojciec pokazał jak wiązać krawat i do tej pory trzymam się tego, czego mnie nauczył. A początkujących mogę pocieszyć, że nie ma w tym niczego trudnego. Po prostu kilka raze trzeba potrenować.
 • 4.04.13, 14:35:27

  ~spryciarz z wyboru

  wydaje mi się, że każdy facet powinien wiedzieć jak wiązać krawat, tym bardziej, że opanowanie tej sztuki jest możliwe, szczelnie, jeśli ma się odpowiednich nauczycieli ;D http://www.youtube.com/watch?v=JuOgaFnpTB0
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu xE3jd