Najpiękniejsze królewskie suknie ślubne , Styl & Wellness
Platine.pl Forum Styl & Wellness Najpiękniejsze królewskie suknie ślubne
FORUM Styl & Wellness

Najpiękniejsze królewskie suknie ślubne

• perel czy diamentow...i jak widac, nie ubiera sie perel, bo szczescia nie przynosza..a juz z pewnoscia taka ich ilosc!!
  • Żadna królowa Małgorzata, umarła jako księżniczka! http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82gorzata_(ksi%C4%99%C5%BCniczka_Connaught)
  • Najładniejsza sukienka szwedzkiej księżniczki, bardzo ładna też Mary Donaldson.
  • Moim skromnym kobiecym zdaniem ujęcie zaślubin jako faktu wyboru kobiety na żonę przez mężczyznę jest nieakceptowalne moralnie i świadczy o nie umiejętności tworzenia pozytywnych relacji między ludźmi. W przyszłości z pewnością, takie fundamenty stworzenia wspólnego co do istoty związku kobiety i mężczyzny jako jednego ciała w postaci męża i żony, postrzegane przez pryzmat wyboru są zgubne dla przyszłej rodziny i z pewnością bywają najczęstszą przyczyną rozwodów. W związku nie ma wyboru - związek wynika z chęci bycia RAZEM, we dwoje.
  • Kocima@neostrada.pl
  • Litości! Przed napisaniem sprawdźcie sobie, nawet w Wikipedii Who is who! Tatiana Blanik z tausiem chyba się prezentuje, bo książę grecki to kawał przystojnego, młodego chłopa, a nie posiwiały dziadek!!!
  • 31.08.12, 07:00:15

~Agnieszka3100

Ponoć jedna perła na sukni ślubnej to rok łez (Diana 10 tysięcy pereł (!))
    Ja też miałam górę sukni ślubnej wyszywaną perłami nie tysiącami ale parędziesiąt było z mężem rozwiodłam się po 7 latach bardzo nieudanego związku może to zbiegi okoliczności ale drugiego męża poślubiłam w kremowo złotej kiecce bez żadnych pereł i z każdym rokiem małżeństwa z nim jestem bardziej szczęśliwa!
  • 31.08.12, 07:01:17

~Agnieszka3100

Ponoć jedna perła na sukni ślubnej to rok łez (Diana 10 tysięcy pereł (!))
    Ja też miałam górę sukni ślubnej wyszywaną perłami nie tysiącami ale parędziesiąt było z mężem rozwiodłam się po 7 latach bardzo nieudanego związku może to zbiegi okoliczności ale drugiego męża poślubiłam w kremowo złotej kiecce bez żadnych pereł i z każdym rokiem małżeństwa z nim jestem bardziej szczęśliwa!
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu WYy4i