spa dla żony, Styl & Wellness
FORUM Styl & Wellness

spa dla żony

 • Czasu coraz mniej i trzeba pomyśleć nad jakimś gwiazdkowym prezentem dla żony, generalnie wpadłem na taki pomysł żeby kupić albo tylko dla niej albo dla nas jako wyjazd na weekend pobyt w spa, macie może jakieś sprawdzone kierunki gdzie mogę mieć pewność że będzie super poziom i wszystko będzie na tip-top?
 • 17.12.16, 17:01:49

  ~barwam22

  myślę, że taki pomysł jak najbardziej powinien się jej spodobać ale jednak celowałbym bardziej w wspólny wyjazd bo będziecie mieć też czas dla siebie, my generalnie często sobie takie wypady staramy się fundować bo w tym codzinnym zabieganiu to tak naprawdę nieraz się nie widujemy a jeżeli chodzi o miejsce to naszym faworytem jest http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce i za każdym razem świetnie tam spędzamy czas
 • 3.01, 16:24:11

  ~mielnna77

  Jasne że taki pomysł na prezent jest fajny, ale nie każdego na to stać. Możesz coś wykonać własnoręcznie. Bardzo fajne inspiracje są na tej stronce: http://przepisnaszycie.pl/. Myślę, że nie sprawią Ci większych trudności te rzeczy, po prostu musisz włożyć w nie troszkę swojego czasu :)
 • Ja myślę, że możesz też dorzucić jakiś drobniejszy prezent, na przykład fajny zegarek albo jakąś bransoletkę czy pierścionek. JAk nie wiesz gdzie szukać, to zaglądnij na stronę e-zegarki.pl :)
 • 5.02, 18:45:27

  ~oliwiaa9

  Spa super pomysł na prezent :)Ale ja do tego bym coś jeszcze dokupiła, na przykład fajne perfumy :) Zobacz sobie na stronie https://www.e-happiness.pl/, mają świetne zapachy :)
 • 28.04, 15:41:40

  ~Michał090

  Ja swoją żonę zabrałem na kolacje do Salto an wilczej. Mają tam bardzo dobre owoce morza, a że obydwoje lubimy to naprawde bardzo nam sie podoba ta restauracja :)
 • 5.07, 11:47:54

  ~goralka_halka

  Ja nie bywam w spa, ale takim sprawdzonym miejscem, gdzie mogę się zrelaksować i zadbać o urodę, jest dla mnie Podgórski Dom Urody. Możecie to połączyć ze zwiedzaniem Krakowa i będziecie mieć piękny romantyczny wyjazd.
 • 17.07, 14:50:11

  ~zizi88z

  Fajnym prezentem dla żony też będzie na przykład bukiet róż i kolacja w jakimś ciekawym miejscu :) Jak lubicie smaki kuchni południowoamerykańskiej, to super dla was będzie Salto na wilczej :)
 • 25.07, 01:54:13

  ~dilli8

  Może jako prezent dokupisz jeszcze zegarek? Albo jakaś ładną bizuterie :) na e-zegarki.pl jest duży wybór :)
 • oh ja to bym chciała zeby mi partner takie SPA zafundował... w takim prawdziwym to chyba nigdy nie byłam. No ale na razie to mam w samochodzie ładny zapach limonkowy http://k2.com.pl/produkty/k2-creo-brown-lemon?utm_source=b2cms&utm_medium=wu i jak stoję w korkach to sobie wyobrażam że jestem w SPA :P no a przynajmniej próbuje :)

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 5s8sg