witaminy na koncentracje, Styl & Wellness
Platine.pl Forum Styl & Wellness witaminy na koncentracje
FORUM Styl & Wellness

witaminy na koncentracje

• czy bierzecie coś, może polecacie jakieś preparaty na koncentracje, pamięć?
    Zauważyłam, ze po 40stce (skonczyłam w tym roku) coraz trudniej mi się skupić...
  • 13.01, 12:37:16

rowerowa

Podstawa to dobra dieta i higieniczny tryb życia - ruch, odpowiednia ilość snu, dotlenienie mózgu, ale wiadomo, ze czasami się nie da, choćby się chciało ;) Ale konkretnie na koncentrację potrzebujesz czy też masz jakieś niedobory pierwiastków?
  • Ja bym poprosiła coś na wzmocnienie w ogóle :)
  • 18.01, 16:31:31

rowerowa

ruda 13, najlepiej to posłuchać swojego organizmu, co tam nam podszeptuje, może czegoś konkretnego Ci brak i dlatego czujesz np. zmęczenie i potrzebujesz wzmocnienia? Ale tak optymalnie to biovital powinien pomóc, bo ma i żelazo i wit. z grupy B, a o to ciężej w takiej codziennej diecie. Spróbuj też może od czasu do czasu poranną kawę zastąpić szklanką wody z miodem i cytryną :)
  • 22.01, 13:33:03

~Lena13

WItaminy wzmagające koncentracje? Wydaje mi się, że najlepsze będą te z grupy B :)
  • 24.01, 17:37:31

~renataaa

~Lena13 napisał(a):
    WItaminy wzmagające koncentracje? Wydaje mi się, że najlepsze będą te z grupy B :)

Polecam zatem suplementy diety zawierające wspomniane wyżej witaminy z grupy B - ja stosuję Biovital :)
  • 25.01, 21:08:44

PaulaMam

magnez, żelazo, te z grupy B są bardzo ważne, ogólnie na wzmocnienie powinny pomóc;) na koncentracje to dodatkowo jeszcze wysiłek fizyczny dobrze robi, dobre dotlenienie organizmu i duuuużo wody. Wszystko razem powinno dać dobry efekt;)
  • 27.01, 14:23:56

rowerowa

No w zasadzie każdy ma podobne porady, ruch, świeże powietrze, dobra suplementacja, jeśli dieta nie jest wystarczająca. Po prostu, żeby w miarę regularnie się też do tych swoich ustaleń stosować :)
  • 25.02, 22:48:29

~leilaamira

PaulaMam napisał(a):
    magnez, żelazo, te z grupy B są bardzo ważne, ogólnie na wzmocnienie powinny pomóc;) na koncentracje to dodatkowo jeszcze wysiłek fizyczny dobrze robi, dobre dotlenienie organizmu i duuuużo wody. Wszystko razem powinno dać dobry efekt;)

Ja biorę biovital, ma dużo żelaza, witaminy z grupy B i wyciąg z głogu - co wzmacnia serducho i działa wspomagająco. Dodatkowo taki kompleks składników łagodzi stres i zmęczenie, o co dzisiaj akurat nie trudno.
  • ~leilaamira napisał(a):

PaulaMam napisał(a):

Ja biorę biovital, ma dużo żelaza, witaminy z grupy B i wyciąg z głogu - co wzmacnia serducho i działa wspomagająco. Dodatkowo taki kompleks składników łagodzi stres i zmęczenie, o co dzisiaj akurat nie trudno.

Dużo słyszałam o tej suplementacji, chyba sama się skusze :)

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu xwzdc