Auto na pedały, które waży zaledwie 31 kilogramów, Sztuka & Design
Platine.pl Forum Sztuka & Design Auto na pedały, które waży zaledwie 31 kilogramów
FORUM Sztuka & Design

Auto na pedały, które waży zaledwie 31 kilogramów

• 15.01.15, 08:26:36

~wdw3dwdw

Samochod ma sam chodzic żeby nie trzeba było nic krecic... to g. samochodem nie jest i nie będzie... w dodatku wyprodukowanie go z takiej ilości plastiku i czego tam jeszcze trzeba z pewnoscia szkodzi srodowisku... dodatkowo facet, który w tym czyms siedzi nawet gdy nim nie jest to będzie odbierany za idiote...
  • A może to nie auto na pedaly, a auto dla pedalow ?
  • W Tesco są podobne poniżej 100 EUR i jeszcze z silniczkiem.
  • 16.01.15, 12:02:20

~Stary Technik

Nie ma w tym nic niezwykłego. To się kiedyś nazywało rower poziomy z osłoną aerodynamiczną. Takie konstrukcje powstają co najmniej od 30 lat. Autorowi artykułu proponuję lekturę starych roczników "Młodego Technika".
  • 16.01.15, 19:16:33

~wiem swoje

Żadna nowość. Fred z "Miedzy nami jaskiniowcami" tez takim jeździł.
  • A po Holandii jeździ tych cała masa już od lat...
  • 15.02.15, 18:59:07

~Mariusz 223

Samochod tej wielkosci poruszajacy sie po normalnej drodze to samobojcza bzdura. Po publicznych drogach jezdza ciezarowki, Duza ciezarowka moze nie zauwazyc czegos takiego, wiecej, moze po nim przejechac i nie zauwazyc. Byl juz elektryczny samochodzik Sinclair ktory mial ten sam problem dlatego nikt go nic chcial kupowac.Problem jest taki jadac po chodniku lamiemy prawo, jezdzac po drodze ryzykujemy wlasne zycie.
  • asdf ae erae
  • 7.03.15, 15:16:31

~vongalant

~wededed napisał(a):
    A może to nie auto na pedaly, a auto dla pedalow ?

a może masz doświadczenie co do pedałów albo pierdoły piszesz zawodowo?
  • hehe, fajnie wygląda tylko raczej nic odkrywczego, bo dla dzieciaczków już takie dawno wymyślono. Co więcej, nie wyobrażam sobie nim jeździć na co dzień - ile zajęłaby mi czasu droga do pracy, a jakie byłoby zmęcznie :) Co więcej, nie wyobrażam sobie na przykład pracy kurierów w tym cacku, śledzenie auta tego rodzaju przy koniecznym w mojej pracy automonitoring http://www.monitoring-gps.net/ byłoby koszmarem. Nie wspomne juz o korkach, które w miastach byłyby masakryczne.

ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 9Gzsh