Meble kupujemy częściej i odważniej. Poznaj nowe trendy, Sztuka & Design
Platine.pl Forum Sztuka & Design Meble kupujemy częściej i odważniej. Poznaj nowe trendy
FORUM Sztuka & Design

Meble kupujemy częściej i odważniej. Poznaj nowe trendy

 • To prawda, sama po sobie widzę, że wymiana kilku mebli to już nie jest wielki problem. Np. kilka dni temu natknęłam się na salon Mega Meble i kupiłam kanapę i fotel, całkiem na spontanie :) Oczywiście byłoby miło, gdyby ogólnie meble były coraz lepsze i coraz tańsze, ale chyba oczekuję zbyt wiele :) Ale miło przeczytać, że polskie meble cieszą się coraz większą popularnością.
 • ~ultra31 napisał(a):
  To prawda, sama po sobie widzę, że wymiana kilku mebli to już nie jest wielki problem. Np. kilka dni temu natknęłam się na salon Mega Meble i kupiłam kanapę i fotel, całkiem na spontanie :) Oczywiście byłoby miło, gdyby ogólnie meble były coraz lepsze i coraz tańsze, ale chyba oczekuję zbyt wiele :) Ale miło przeczytać, że polskie meble cieszą się coraz większą popularnością.


  nie wstyd ci tak spamować?
 • 20.04.15, 08:18:09

  ~MichalJozwiak

  Polecam firmę DCD-HABITAT ze Stęszewa k. Poznania. Mają w pełni wyposażoną halę produkcyjną. Robią z jakiego materiału się chce, także z Corianu, stali, melaminy, HPL, czy też z konglomeratu kwarcowo-granitowego. Mają własną malarnię proszkową i krawędziarkę do gięcia blachy. Są w stanie wszystko zrobić. Jak coś to więcej jest na ich stronie: www.dcd-habitat.pl
 • 5.05, 12:58:20

  ~marmurowa

  bo też żyje nam się trochę lepiej.. co prawda mieszkamy raczej w małych mieszkaniach ale radzimy sobie. ja z mężem mamy tak urządzone mieszkanie, ze dodatkowy pokój oddziela akustyczna ściana składana sowan. daje nam to dodatkowe miejsce
 • 9.06, 14:37:31

  ~wikki88

  A jeśli chodzi o dodatki do domu to gdzie zamawiacie? Ja tutaj: http://www.homedome.pl/. Mają bardzo duży wybór i dobre ceny ;)
 • 27.06, 08:40:53

  ~juha66

  Rzeczywiście warto inwestować w stylowe meble. to jest zakup na lata. W swoim domu musimy się przecież czuć jak najlepiej! Moim faworytem sa te meble: https://milemaison.pl/Meble-Drewniane-na-Zamowienie z kolekcji LAWENDOWA PROWANSJA, niebywałe piękne wykończenia, tu się czuje klimat w takim domu!
 • 24.07, 12:00:36

  ~andzia6

  ja też stawiam na dodatki, bo naprawdę potrafią w niebanalny sposób uatrakcyjnić wnętrze :) Często bardzo zamawiam na http://www.homedome.pl/. Sporo rzeczy mi się tam od nich podoba, dodatkowo sa w dobrych cenach i też jakościowo super :)
 • Jakbyście szukali dobrego jakosciowo materaca, to bardzo polecam te z firmy Janpol. Ja zamawiałam na takiej stronce: http://krodi.pl/materace_janpol :)
 • 6.09, 14:21:25

  ~gabryl

  teraz style się miesza, my mieliśmy ostatnio remont, praktycznie wszystko kupowaliśmy w innym sklepie, nie chcieliśmy takich kompletów jak oferują w większości salonach z meblami. wynajęliśmy firmą Wiki z wawy przywiozła nam wszystko za jednym razem, wyszło jeszcze taniej niż transport ze sklepów i mamy tak jak chcemy. trochę nowoczesności, trochę klasyki
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu bJUMl