okno tarasowe - jak i gdzie?, Sztuka & Design
Platine.pl Forum Sztuka & Design okno tarasowe - jak i gdzie?
FORUM Sztuka & Design

okno tarasowe - jak i gdzie?

• 30.06, 13:17:31

PaulaMam

Robię mały remont, poszerzamy wyjście na taras i chcemy zamontować wielkie okna, cała ściana ma być przeszklona. Czy to dobre rozwiązanie? Gdzie znajdę takie okna? Będę wdzięczna za każdą sugestię:)
  • 21.07, 22:54:45

~mimomi

Przerabiałam taras w starym domu i też wymarzyłam sobie szerszy taras i duże okna. Jak pytałam majstra to sie w czoło puknął i powiedział, żebym nic nie ruszała bo sie zawali itp. Nie poddałam sie, szukałam, dzwoniłam i zmieniłam ekipę na kompetentną. Okna i drzwi tarasowe zamówiłam u Jezierskiego. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie, mam świetnie doświetlony salon, kuchnie, jadalnie. Świetnie wygląda :) Jakbym jeszcze kiedyś miała robić taki remont nie wahałabym sie .
  • 3.08, 13:58:05

PaulaMam

Dzięki! też slyszalam dobre opinie o tych oknach. czy jeszcze moze jakies propozycje dla porownania?
  • 6.09, 22:40:56

~Agata8080

i co Paula, znalazlas coś? bo moi rodzice w wakacje teraz montowali takie drzwi balkonowe, wiem ze szukali wsrod kilku firm i zostali przy oknach Jezierski... moze tez sobie zobacz jesli aktualne
  • 6.09, 22:43:49

PaulaMam

Oferta Jezierski byla na tyle atrakcyjna ze drutex odpadl w przedbiegach, jeszcze jakąś jedną mieliśmy na oku ale w zasadzie... już nawet nie chcialo nam się dopytywać.. wiec te wybraliśmy. dziekuje!!
  • 7.09, 16:35:11

~ranata6

mam je od 10 lat w domu i nic się z nimi nie dziel,wiec mogę polecić
ODPOWIEDŹ
Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu 6HrEf